eDS BiH Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osnovne informacije

+9
Brljo
BHsloboda
sead.durakovic
MUSTAFA
simonica
aldinjoldic
belfy
Aleksa_Mungos
Cyboss
13 posters

Go down

Osnovne informacije Empty Osnovne informacije

Post  Cyboss Sat Dec 05, 2009 4:27 pm

Naziv stranke: Demokratska stranka eBiH
Skraćeni naziv: eDS BiH
Link eRepublik: http://www.erepublik.com/en/party/demokratska-stranka-ebih-2411/1
Link eWiki: http://wiki.erepublik.com/index.php/Demokratska_Stranka_eBiH

Stranačke novine: eDEMOS

Stranačke organizacije:
DEMOKRATeBH
DEMOS BH

Stranačke firme:
eDS Granate BHQ
eDS Airlines
eDS Matadox Hrana BHQ
eDS Pokloni Opatica
Cyboss
Cyboss

Posts : 243
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  Aleksa_Mungos Sun Dec 06, 2009 6:53 pm

E moze li neko da objavi ko su trenutni funkcioneri u stranci, posto sam tek dosao pa mi nije poznato a nigdje ne pise?
Aleksa_Mungos
Aleksa_Mungos

Posts : 50
Join date : 06/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  Cyboss Sun Dec 06, 2009 10:41 pm

U principu, svi radimo sve. Nemamo neku raspodjelu pozicija Smile
Otprilike ovi koji su trenutno registrirani clanovi su aktivno clanstvo i oni se vrte oko svake akcije/projekta

Onaj ko je predsjednik, naravno, najvise osmislja i predlaze projekte (i ostali su dobrodosli da napisu svoje prijedloge), onda se rasporedi posao i onaj ko moze uskace da odradi odredjeni dio posla (slanje poruka, pisanje clanaka, raspodjela donacija i sl.)...

Tako smo do sada radili... Eh sad, ako neko ima neki drugi, bolji prijedlog, bit ce mi drago da ga cujem Smile Osobno mislim da je podjela funkcija malo problematicna s obzirom da rijetko ko od nas moze planirati svoje slobodno vrijeme, dok u ovakvom nacinu rada uskoci ko je slobodan...
Cyboss
Cyboss

Posts : 243
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  belfy Mon Dec 07, 2009 7:20 am

da se i predsjednik javi vala Smile Aleksa_Mungos je postavio dobro pitanje. bilo bi lijepo napraviti barem odbor od 4-5 ljudi koji ce predstavljati stavove stranke. ja sam licno do sada imao malih problema oko toga, jer na bilo kakvo pitanje o stavu stranke mogao sam dati samo svoj licni stav i ono sto sam procitam preko clanaka ili foruma, a da su napisali ljudi iz stranke. tako da bi se predsjedniku ujedno i olaksao rad, jer bi znao sa kojim ljudima da komunicira i kome da se obrati u slucaju da mu nesto zatreba.

belfy

Posts : 27
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  aldinjoldic Mon Dec 07, 2009 5:54 pm

pa eto... ko na sebe uzima odgovornost pravljenja takvog tima ljudi... mislim da je to obaveza predsjednika Razz
aldinjoldic
aldinjoldic

Posts : 24
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  belfy Mon Dec 07, 2009 8:06 pm

mogu ja to uzeti na sebe, ali mislim da bi bolje bilo da to urade stariji clanovi koji znaju ko je pozdan i siguran. mada vidim da vec imamo dio za glavni odbror. tako da je to vec uradjeno fakticki. Smile

belfy

Posts : 27
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty .

Post  simonica Wed Dec 09, 2009 3:36 pm

Funkcioneri bas i ne postoje ovdje Very Happy

Ako Glavni odbor znaci ko za svaje izbore trci okolo i ganja da se sta uradi po chatu i uputi ljude , saroliko je to svake izbore (budimo realni tada se najvise nesto radi ) dodju nam neki novi clanovi koji se potrude :

okosnica koja najvise vuce kako u animiranju kako u pripremi materijala osobito u zadnje vrijeme je Cyboss i iskreno ovaj narod eBiH bi bio glup ako ga ne bi uzeo za Predsjednika u nekom narednom periodu .Sta se mene tice on je vec pocasni clan Glavnog Odbora zauvijek.

Mi svi drugi smo u epizodama , ima nas par dana pa nestanemo pa opet dodjemo .

Ja molim osobito starije clanove da se vise aktiviraju u stranci svakako . cheers
simonica
simonica

Posts : 117
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  MUSTAFA Thu Dec 10, 2009 9:38 am

JEL DEMOKRATSKA STRANKA ILI NIJE. Upravu si simonice,mislim da aktivni clanovi vec sami mogu zakljuciti ko vuce konce u ovoj stranci...
MUSTAFA
MUSTAFA

Posts : 44
Join date : 09/12/2009
Location : selo

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  sead.durakovic Fri Dec 18, 2009 7:42 pm

mislim da kada ne bi bilo nase stranke ne bi bilo nase domovine Very Happy

sead.durakovic

Posts : 5
Join date : 18/12/2009
Age : 28
Location : malesici-gracanica-federacija-eBiH

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  BHsloboda Thu Jan 14, 2010 9:30 pm

Forum je obnovljen i treba mu vremena da izraste u ono sto je bio.

Ali na svu srecu tu su Cybos, Simonica... i mnogi drugi koju ovu stranku cine velikom,najbrojnijom i sigurno najkvalitetnijom.
Zamolio bih sve clanove da bilo sta da rade od kandidature na kongresnim izborima do glasanja i kandidature na izborima na predsjednickim izborima kontaktiraju clanove stranke i rade to u skladu sa stranackim pravilima.

Hvala.
BHsloboda
BHsloboda

Posts : 16
Join date : 14/01/2010

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  Cyboss Thu Jan 14, 2010 9:46 pm

BHsloboda wrote:Forum je obnovljen i treba mu vremena da izraste u ono sto je bio.

Ali na svu srecu tu su Cybos, Simonica... i mnogi drugi koju ovu stranku cine velikom,najbrojnijom i sigurno najkvalitetnijom.
Zamolio bih sve clanove da bilo sta da rade od kandidature na kongresnim izborima do glasanja i kandidature na izborima na predsjednickim izborima kontaktiraju clanove stranke i rade to u skladu sa stranackim pravilima.

Hvala.

ej, dinozi, imamo sekciju za clanove stranke gdje je puuuno aktivnije Very Happy
dobro nam dosao, odobren ti je pristup Very Happy
Cyboss
Cyboss

Posts : 243
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Ima li ikakvih planova?

Post  Brljo Tue Mar 09, 2010 3:35 pm

eSrbi nam preuzese medije. Samo se njihova rijec cita! Po neki od rodoljuba (besz plana i organizacije) pokusava da se suprotstavi jako smisljenoj taktici eSrba. Mislim da je vrijeme da stranka oficijelno krene sa jakom propagandom a prije svega bez osvrta na pisanja eSrba! Trebalo bi se prestati pisati komentare na njihove clanke. Malo ih staviti na IGNORE, a na drugoj strani organizovano i sa ciljem vrsiti propagandu preko novina sa temama koje su podrzane sa bezbroj potvrdjenih cinjenica i primjera pa i konkretnih izjava igraca! Mislim da je ovaj dio posla jako znacajan i da ga moze izvesti nasa "elita" koja posjeduje informacije bitne za eBiH. Et toliko. Suspect
Brljo
Brljo

Posts : 17
Join date : 09/03/2010

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty predstavljanje i prijedlog projekta

Post  Sergio Di Gailard Fri May 14, 2010 12:33 am

Poštovani,

prije svega da se zahvalim na obavijesti koju ste mi poslali da se prijavim na forum eDS BiH.
Zaista mi je drago i cijenim to što radite.
Kao što i sami možete primjetiti ja sam novi član eRepublica, nisam često aktivan zbog posla kojeg obavljam. Ali uvijek pronađem slobodnih 5 minuta za eRepublic. Tu i tamo snalazim se nekako, kao u normalnom svijetu tako i u eRepublicu susrećemo se sa raznim problemima. Tako da je moj problem kako da vratim na 99% energije Citizena sa 35%, spao mi je jer sam išao u rat....

Da se vratim na današnju temu, a govori se o nezainteresiranosti članova eDS foruma, tj. neaktivnosti pojedinih ili cjelokupnog članstva. Primjetio sam da se mogu predlagati neki novi projekti, koje bi uprava eDS-a razmatrala i određivala one koji bi o istim raspolagala ili djelovala u cjelosti.

Mogao bih učiniti jednu uslugu stranci a to je da na svom Chatu koji je pod vlasništvom BhTelecoma napravim grupu i sobu "eDS" za koju će znati samo članstvo eDS-a, gdje će se sastajati, razgovarati Vizuelno pomoću Kamere i mikrofona, imati potpunu zaštitu Uprave chata i sl.

Takva grupa i soba može biti zašticena Lozinkom ili mogu biti osigurani korisnički accounti za naše eDS Članove stranke. Koje naravno mogu samo ja da obezbjedim.
Ja sam razgovarao sa nekim od uprave eDS-a nekada ali se tačno ne mogu sjetiti s kim o ovom prijedlogu, pa sada ovim putem pozivam sve one zaiteresirane da daju izravan komentar ili prijedlog vezan za ovo o čemu ja govorim-pišem. Ako vecina Članstva bude zainteresirana ja ću vam obezbjediti sve u roku od 1.5 minute Wink

Chat radi kao Flash (Java) Adobe.
Programiran i ne može se porediti niti sa jednim od poznatih irc chatova....
Kada smo kod rangiranja mogu da poredim nešto slično MSN-u, AOL, Yahoo...

Chat tkđ, nudi korištenje Instant messangera MSN,YaHOo, ICQ, AoL samo registrovanim članovima chata. Omoguceno je slanje slika, Crtanja, Koristenje Emotikona, Audio poruka...

Toliko od mene ovaj put,
unaprijed se zahvaljujem i radujem uspješnoj poslovnoj saradnji.

Hvala
sergio

Sergio Di Gailard

Posts : 3
Join date : 14/05/2010

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  Cyboss Fri May 14, 2010 10:09 am

Dobro dosao,
nisam siguran da u ovom trenutku imamo potrebu za takvim necim (slab nam je odaziv i na ovim IRC chatu), ali hvala na prijedlogu, imat cemo to na umu ako se nekad odlucimo za takvo nesto Smile

a za tvoj los wellness cu se licno pobrinuti Very Happy
Cyboss
Cyboss

Posts : 243
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  Sergio Di Gailard Fri May 14, 2010 8:27 pm

hvala za wellnes, i ja sam ti uzvratio Wink

Sergio Di Gailard

Posts : 3
Join date : 14/05/2010

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Zahtjev za Pristup privatnom dijelu formuma ?

Post  Mo.Power Mon Jun 28, 2010 1:50 pm

Posto sam pozvan malo da se ukljucim u politiku i odlucio sam da to i uradim mogu li ja dobit pristup tom nekom privatnom dijelu foruma ? !

Hvala Smile
Mo.Power
Mo.Power

Posts : 1
Join date : 28/06/2010
Age : 33
Location : Visoko

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  Air Herz Wed Jun 30, 2010 8:13 pm

dobrodosao
odobre ti admini ulaz Very Happy
Air Herz
Air Herz

Posts : 60
Join date : 20/04/2010

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  preyy Wed Jun 30, 2010 9:23 pm

Ma odobren mu je vec
preyy
preyy

Posts : 128
Join date : 17/01/2010
Age : 32
Location : Sarajevo

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  Air Herz Fri Jul 02, 2010 6:33 pm

okle palme mocne na slici aa Mo.Power? Very Happy
Air Herz
Air Herz

Posts : 60
Join date : 20/04/2010

Back to top Go down

Osnovne informacije Empty Re: Osnovne informacije

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum