eDS BiH Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***MINI TUTORIAL-Kako se preseliti***

2 posters

Go down

***MINI TUTORIAL-Kako se preseliti*** Empty ***MINI TUTORIAL-Kako se preseliti***

Post  preyy Sat Feb 13, 2010 4:39 pm

Evo svanuo novi dan, ja dobro raspolozen odlucih da napisem jedan Mini TUT.....ovo sigurno ima u drugim tutorijalima (znam da ce te to svi reci),ali nema posebno,jer neko kad hoce da se seli ne treba njemu i TUT kako ce glasati...Pa da pocnemo..

Prvi korak

Prvo sto trebamo jeste kupiti karte ako ih nemamo naravno..
To uradimo tako sto odemo na Marketplace,onda od ponuda izaberemo Tickets,upisemo kolicinu i kliknemo Buy.Kao sto je prikazano na slici:
***MINI TUTORIAL-Kako se preseliti*** Tut1

Drugi korak

Nakon sto smo kupili karte odemo na svoj profil...Ispod imena zemlje u kojoj se nalazimo pritisnuti cemo na cemo Change,nakon toga nam je ostalo samo da izaberemo zemlju i regiju u koju zelimo da se preselimo i da kliknemo an Move,takodje sve prikazano na slici..Very Happy...:
***MINI TUTORIAL-Kako se preseliti*** Tut2i

Ps:Prilikom seljenja ima i iznimki.a to su da se ne mozete direktno preseliti u zemlju sa kojom je nasa zemlja u ratu i da bi to uradili morate se prvo preseliti na neutralnu zemlju pa tek onda na zemlju u kojoj ste se zeljeli preseliti to takodje znaci da morate kupiti jos karti...obratite na to paznju da puno ne zakomplikujete situaciju prilikom seljenja i takodje gledajte da se preselite u regiju koja ima q5 bolnicu naravno ako se selite zbog rata.

Cestitamo uspjeli ste da se preselite
Ako ste se preselili u drugu zemlju dobiti ce te upit da li zelite da predate zahtjev za drzavljanstvom..Na vama je da odlucite....Ja vam predlazem da kliknete na No,thanks i ostanete drzavljanin nase divne eBiH.

Do sljedeceg citanja..Pozdrav
Vas justrelaX
preyy
preyy

Posts : 128
Join date : 17/01/2010
Age : 32
Location : Sarajevo

Back to top Go down

***MINI TUTORIAL-Kako se preseliti*** Empty Re: ***MINI TUTORIAL-Kako se preseliti***

Post  Cyboss Sat Feb 13, 2010 5:32 pm

super je Smile
samo dodaj kako da otkriju koja regija ima bolnicu Very Happy
Cyboss
Cyboss

Posts : 243
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum