eDS BiH Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

preyy-ova kandidatura (roman)

5 posters

Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty preyy-ova kandidatura (roman)

Post  preyy Sun Feb 21, 2010 7:34 pm

Necu puno pametovati jer se nema sta puno reci.Kroz ovaj mandat saznao sam da biti kongresmen nije uopste tezak posao,jer se samo treba klikati YES il NO,YES samo kad kaze predsjednik i NO,kako kaze predsjednik na sve ostale koji nemaju debate area,a vecina ih to nema,tako da jedva 4 zakona prodju kroz jedan mandat.Sto je za mene lose jer onda kongres nije kongres.Moj cilj u narednim mjesecima ce biti ojacavanje kongresa,tj ujedinjavanje svih clanova kongresa u jednu pravu zajednicu koja ce se tek tada moci zvati svojim pravim imenom a to je KONGRES.To cu uraditi tako sto ce biti poseban chat kanal na kojem ce se clanovi kongresa sastajati sa vremena na vrjeme i iznositi svoja misljenja o zakonima koji trebaju nasoj zemlji,mnogi ce reci da vec ima debate area,ima al se ne dovoljno koristi,i neki prvo kliknu na YES il NO,pa tek onda vide taj debate area,neki gledaju sta ce kliknuti i po tome iz koje je stranke predlagac zakona,ovim mojim planom ce se to iskorjeniti,jer ce biti razgovor prije predlaganja zakona,takodje bilo bi dobro da ima i posebni forum kao sto ima za vojsku i za stranke, a abd u narednim mjesecima i za kongres.,na tom forumu ce se prije sastanka postaviti ideje o kojima ce se raspravljati i termini sastajanja.I na kraju da sebe malo predstavim.Erodjen sam 22.03.2009 – 488 dana novog svijeta,u eDS-u od pocetka ezivota,pomogao vise od 200 ebeba radeci u eDS HelpDesku,jedan od aktivnijih clanova na eRepu,javio sam se bio i za Ured Dobrodoslice,ali su mi rekli da sam zakasnio,Moja „teorija“ vezana za to je “Bolje brz i aktivan Ured Dobrodoslice nego 10 baby boomova.Nadam se vasoj podrsci.Glasajte za bolju eBiH,Glasajte za justrelaX-a.Zajedno smo jaci.

Budi clan-Budi ravnopravan!
Budi eDS


Trazim vase odobrenje da objavim ovo u svojim novinama,naravno ovo cu jos urediti,malo bolda italica,i to ce biti sve ko bombona.
vas justrelaX..Very Happy


Last edited by preyy on Tue Feb 23, 2010 9:07 pm; edited 1 time in total
preyy
preyy

Posts : 128
Join date : 17/01/2010
Age : 32
Location : Sarajevo

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  Cyboss Sun Feb 21, 2010 8:58 pm

ideje su odlicne... konkretne...

rekao bih da dugo nisam procitao konkretniju kandidaturu za kongres (obicno kazu:

kongres je postala "masina za glasanje" (sve je kulminiralo onim prijedlogom iz prosle Vlade "razloge ne smijemo iznositi u javnost, ali vi kongresmeni glasajte yes" - kada se smanjio import za food i grain) i tijelo koje efektivno nema nikakvu ulogu... nazalost...

cak bih zelio iskoristiti dio ovog programa za izborni program cijele stranke... ali o tome na forumu
Cyboss
Cyboss

Posts : 243
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  bok001 Sun Feb 21, 2010 9:12 pm

Dobra ideja ali teško da će nešto biti od toga. Koliko znam već ima na eBiH forumu ured kongresa za raspravu o zakonima. Kakvo je stanje u državi jedna trećina će podržati, druga bojkotovati, a treća će donositi odluke van rasprave kao i dosad.
Cyboss dobra ideja za kampanju, privući će birače, ali od toga, u sadašnjoj situaciji nema ništa.Sad
bok001
bok001

Posts : 61
Join date : 04/02/2010

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  preyy Sun Feb 21, 2010 9:41 pm

bok001 wrote:Dobra ideja ali teško da će nešto biti od toga. Koliko znam već ima na eBiH forumu ured kongresa za raspravu o zakonima. Kakvo je stanje u državi jedna trećina će podržati, druga bojkotovati, a treća će donositi odluke van rasprave kao i dosad.
Cyboss dobra ideja za kampanju, privući će birače, ali od toga, u sadašnjoj situaciji nema ništa.Sad

vrijedi pokusati,pa nismo toliko propali jbt,pa barem se nesto ne moze uraditi...ili poboljsati ovo trenutno,jer sada nista nema
preyy
preyy

Posts : 128
Join date : 17/01/2010
Age : 32
Location : Sarajevo

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  Cyboss Sun Feb 21, 2010 11:14 pm

bok001 wrote:Dobra ideja ali teško da će nešto biti od toga. Koliko znam već ima na eBiH forumu ured kongresa za raspravu o zakonima. Kakvo je stanje u državi jedna trećina će podržati, druga bojkotovati, a treća će donositi odluke van rasprave kao i dosad.
Cyboss dobra ideja za kampanju, privući će birače, ali od toga, u sadašnjoj situaciji nema ništa.Sad

Istina, ali... ljudi su inertni... dovoljan je jedan igrac da "podsjeca" kongresmene da dolaze na forum i na chat... 30-40 pm-ova, to nije nista... uglavnom i to se moze.... ako se hoce...

Mi smo relativno slabi i bez podrske drugih tesko mozemo racunati na vece ucesce u vladi... zato je nasa sansa da ojacamo kongres i tako postanemo utjecajniji u drzavi...

nista ne gubimo ako pokusamo...
eh ako vi mislite da bismo nas kadar trebali iskoristiti za neki drugi projekt, ne moramo trositi vrijeme na ovo...
Cyboss
Cyboss

Posts : 243
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  bok001 Mon Feb 22, 2010 12:03 am

Trebamo nastaviti sa ovim i što prije objaviti plan u novinama(uz kandidature naravno Smile). I, kakav je to naš kadar kad ne može raditi na više projekata Razz
bok001
bok001

Posts : 61
Join date : 04/02/2010

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  preyy Mon Feb 22, 2010 3:54 pm

greska


Last edited by preyy on Sat Feb 27, 2010 2:20 pm; edited 2 times in total
preyy
preyy

Posts : 128
Join date : 17/01/2010
Age : 32
Location : Sarajevo

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  bok001 Mon Feb 22, 2010 6:26 pm

Šteta zbog bana, ali ako si doista pravio multije onda si to i zaslužio Razz
Reci koji ti je novi lik da ti pošaljem fooda, wepa BAMa, Goldi itd Razz
bok001
bok001

Posts : 61
Join date : 04/02/2010

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  preyy Mon Feb 22, 2010 6:30 pm

bok001 wrote:Šteta zbog bana, ali ako si doista pravio multije onda si to i zaslužio Razz
Reci koji ti je novi lik da ti pošaljem fooda, wepa BAMa, Goldi itd Razz

Ma cuvao jaranov acc,posto su njemi starci ukinuli net zbog losih ocjena u skoli valjda znas kako je .. Very Happy ... Sad


Eto preyy je moj novi acc..donacije su dobro dosle...Very Happy Kandidatura ostaje..sve je isto samo strele nema...Very Happy
preyy
preyy

Posts : 128
Join date : 17/01/2010
Age : 32
Location : Sarajevo

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  preyy Tue Feb 23, 2010 9:06 pm

izgleda da niko osim cy i bokija nije procitao ovo gore...ccc
preyy
preyy

Posts : 128
Join date : 17/01/2010
Age : 32
Location : Sarajevo

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  simonica Tue Feb 23, 2010 11:24 pm

jesmo ba
simonica
simonica

Posts : 117
Join date : 02/12/2009

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  citizen_Sa Fri Mar 12, 2010 9:54 am

sta ljudi predlazete, sta konkretno da radimo...ja ne mogu da gledam da od najjace stranke postanemo slina...imamo 361-og clana a nemamo rezultata... dajte ljudi da se ukljucimo u rad... da sta uradimo...evo ja po ko zna koji put se stavljam na raspolaganje... sta i kako da uradi i ja cu uraditi... ako treba nesto, bilo sta ja sam za...samo recite i objasnite sta da radim samo da se iz ove ucmale situacije izvucemo..pozz

citizen_Sa

Posts : 5
Join date : 19/01/2010

Back to top Go down

preyy-ova kandidatura (roman) Empty Re: preyy-ova kandidatura (roman)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum