eDS BiH Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pozz svima

3 posters

Go down

pozz svima Empty pozz svima

Post  Mirza965 Sat Mar 20, 2010 1:25 pm

pozzz igram tek 2-3 mjeseca...i zelio bih biti clan kongresa.....clan sam eds od pocetka...zbog vase pomoci i mocnih kvizova i pomoci igraca..clanova eds ne mislim uopste na mijenjanje stranke.....razlog sto zelim biti clan kongresa nije zao sto zelim da se falim ili zvog one medaljice...nego jednostavno volim ona yes/no pitanja...nekako izgleda lijepo...iskreno ja se vise brinem o povecanje salarija za farmere i sve ostale grane...kao i za donosenje odluke kad, i protiv koga da ratujemo...posto je postalo dosadno da cekamo da neko drugi zarati a da mi samo ucestvujemo reda radi....znam ne zvuci mi prijava bas kulturno i pametno ali nisam nikad ni govorio da sam kulturan i pametan XD

Mirza965

Posts : 9
Join date : 20/03/2010

Back to top Go down

pozz svima Empty ps

Post  Mirza965 Sun Mar 21, 2010 3:50 pm

ps. nadam se da cu nekada biti proposed member...ionako sam u brcko dc...tako da ima valjda mjesta i za mene od onih moguc 9..Smile

Mirza965

Posts : 9
Join date : 20/03/2010

Back to top Go down

pozz svima Empty Re: pozz svima

Post  Belajboy_86 Sun Mar 21, 2010 7:52 pm

pa sa tobom bi mogli zakljuciti broj kandidata za mart. mislim da si ti deseti, i to bi nam bilo sasvim dovoljno.
pretpostavljam da imas pristup ostalom dijelu foruma, pa samo svoju kandidaturu iznesi pod topik izbori/kongresni izbori/kongresni izbori, mjesec mart.
Belajboy_86
Belajboy_86

Posts : 80
Join date : 10/12/2009
Age : 38
Location : Zenica

Back to top Go down

pozz svima Empty opet pozz XD

Post  Mirza965 Mon Mar 22, 2010 7:01 am

ma hajd valjda uspije.....nego ljudi mislim da bi trebalo poceti kampanju protiv zaposljenja u srpskim tvornicama....upravo sam gledao malo stanje i ona us-ba ili bs ne znam kako se zove firma sto proizvodi oruzje ima oko 80 zaposlenih i pola od njih su clanovi eds-a,,,,izgleda da nisu skopcali da je to pokusaj preuzimanja ekonomije...pa ako bi mogli ugledniji i poznati igraci da salju poruke ili u novinama da upozore sa listom tih kompanija koje mame sa visokim platama....iskreno ja sam ostao u staroj kompaniji gdje sam i prije bio iako sada srpske firme mi nude duplo veci salary samo da se prebacim.....isto tako neko od pametnih ljudi koji se tu bolje razumiju trebali bi malo razmisliti o mogucnosti da se nazaradimo para od srpskih tvrtki dok ima mogucnost i onda bi mi imali makara malo vise kapitala na acc-ovima.....mislim da je vrijeme za protiv propagnadnu kampanju...koju je startala srpska nakon alijance sa hrvatskom!!

Mirza965

Posts : 9
Join date : 20/03/2010

Back to top Go down

pozz svima Empty Re: pozz svima

Post  preyy Mon Mar 22, 2010 4:15 pm

Mirza965 wrote:ma hajd valjda uspije.....nego ljudi mislim da bi trebalo poceti kampanju protiv zaposljenja u srpskim tvornicama....upravo sam gledao malo stanje i ona us-ba ili bs ne znam kako se zove firma sto proizvodi oruzje ima oko 80 zaposlenih i pola od njih su clanovi eds-a,,,,izgleda da nisu skopcali da je to pokusaj preuzimanja ekonomije...pa ako bi mogli ugledniji i poznati igraci da salju poruke ili u novinama da upozore sa listom tih kompanija koje mame sa visokim platama....iskreno ja sam ostao u staroj kompaniji gdje sam i prije bio iako sada srpske firme mi nude duplo veci salary samo da se prebacim.....isto tako neko od pametnih ljudi koji se tu bolje razumiju trebali bi malo razmisliti o mogucnosti da se nazaradimo para od srpskih tvrtki dok ima mogucnost i onda bi mi imali makara malo vise kapitala na acc-ovima.....mislim da je vrijeme za protiv propagnadnu kampanju...koju je startala srpska nakon alijance sa hrvatskom!!

Ma nidje pasha ti svoj posao ta kompanija nama i jednim djelom dobro dodje sve dok se vojnici ne ponu tu zaposljavati a posto su svi vojnici obavezni da rade u vojnim formama,nista od toga zato lagano otidji radi u toj firmi uzmi platu dobru i boli te briga Very Happy
preyy
preyy

Posts : 128
Join date : 17/01/2010
Age : 32
Location : Sarajevo

Back to top Go down

pozz svima Empty aha hahahh

Post  Mirza965 Tue Mar 23, 2010 6:55 am

okey onda odo radit XD.....ono prvo da pitam smijem li...posto imam 19 golda a samo 1 BAM XD XD

Mirza965

Posts : 9
Join date : 20/03/2010

Back to top Go down

pozz svima Empty Re: pozz svima

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum